מי אני?

שמי גד גניר, יליד 1981, נשוי+3 בנות מהממות

מאז ומתמיד היתה לי חיבה לקניית מוצרי אלקטרוניקה, במיוחד קטנים וניידים. עד היום יש לי פינה חמה בלב לווקמן הראשון, השני, השלישי, הרביעי והחמישי שלי, כמו גם לדיסקמן ולשלושת נגני ה-MP3 שבאו אחריו.

אם אני צריך להצביע על הזמן שבו החיבה הזאת הפכה למשהו שמעבר לסתם עניין, אז זה קרה בשנת 2006, כאשר התחלתי לעבוד באתר השוואת המחירים זאפ, כאיש תוכן. בשנה זו, בלי קשר לעבודתי בזאפ, התנסיתי לראשונה גם בכתיבת סקירות מוצרים מקצועיות באתר .Pocket.co.il סקירות אלו התמקדו בעיקר בטלפונים סלולריים.

בשנת 2008 הפכתי למנהל התוכן של זאפ, ובמסגרת התפקיד עסקתי בפעילויות שונות ומגוונות בתחום המוצרים: כתיבת מדריכי קנייה, כתיבת תכנים לניוזלטרים שהוציא האתר, כתיבת תכנים לתכניות טלויזיה איתן שיתף האתר פעולה ועוד.

בשנת 2011 קנה זאפ את ,Wisebuy אתר מדריכי קנייה וסקירות מוצרים. בשלב זה הצטרפתי במסגרת תפקידי לצוות הכותבים של ,Wisebuy וכתבתי מספר רב של סקירות על מוצרים כגון מצלמות דיגיטליות, טלפונים סלולאריים, מחשבים ניידים, מצלמות וידאו, טאבלטים, טלויזיות ועוד. מעבר לכך, הייתי חלק מצוות המומחים אשר סיפק ייעוץ לכתבות בעיתונים והשתתפתי במספר סרטוני וידאו של סקירות מוצרים.


בשנת 2012 עברתי לעבוד בחברת ,eBay כData Manager- במרכז הפיתוח של החברה בנתניה, שם אני עובד עד עצם היום הזה.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה