מה זה בעצם?כטבעם של בלוגים, גם הבלוג הזה עבר אבולוציה מסויימת אבל בגדול הרעיון הבסיסי נשאר אותו הדבר. חפיצים הוא בלוג העוסק בגאדג'טים: טלפונים סלולריים, טאבלטים, מחשבים ניידים, אוזניות, ועוד. הקמתי את חפיצים מתוך חיבה לכתיבה ולגאדג'טים, ובלוג הוא פלטפורמה שמאפשרת לי להנות משניהם. בחפיצים תמצאו מספר סוגים עיקריים של פוסטים. תוכלו לזהות אותם בקלות לפי חלקה הראשון של הכותרת:

כזה ניסיתי: פוסטים המספרים על מוצרים שקיבלתי לבדיקה. למען הסר ספק, מוצרים מהסוג הזה מגיעים אליי לתקופה קצובה ולאחר פרסום הפוסט אני מחזיר אותם לגורם שהעביר אותם אליי. אני לא מקבל על הפוסטים האלו (או על כל פוסט אחר בבלוג הזה) תשלום או תגמול כלשהו, ולכן אין לי בעיה גם לכתוב דברים לא מחמיאים על המוצרים האלו, במידה והם מצדיקים זאת.

כזה אני חייב: פוסטים שהחלו את דרכם לרוב כפוסטים מסוג "כזה ניסיתי", וכשגיליתי שמדובר בחפיצים נפלאים שהייתי רוצה לעצמי, החלטתי להגדירם כחפיצים שאני חייב לעצמי. אם תרצו, "כזה אני חייב" מקביל ל"בחירת העורך" באתרים אחרים.

כזה יש לי: פוסטים המספרים על חפיצים שקניתי לעצמי, מכספי שלי. לעיתים, כמו שקרה במקרה של ה-Asus Transformer Book T100, פוסט "חייב כזה" הופך בשלב מסוים גם לפוסט "כזה יש לי".

כזה אני רוצה: בשונה מפוסטים מסוג "חייב כזה", פוסטים מסוג "כזה אני רוצה" עוסקים במוצרים שטרם יצא לי להניח את ידיי עליהם, ושהחלטתי שאני מעוניין בהם עפ"י המידע שפורסם לגביהם.

אלו הסוגים העיקריים של הפוסטים שתמצאו כאן. פרט לסוגי הפוסטים האלו תוכלו למצוא מדי פעם פוסטים "מיוחדים", טורים אישיים על נושאים שבער לי לכתוב עליהם, השקות שביקרתי בהן, ומוצרים חדשים שיצא לי רק להניח את ידיי עליהם, סוג של Hands On ראשוני.

החל מ-2014, רוב תכני הבלוג מתפרסמים גם במדור "קפטן אינטרנט" באתר הארץ. חלק מהפוסטים גם מגיעים לדפוס במוסף גלריה של העיתון.

את רוב התמונות בבלוג אני מצלם בעצמי. אין לעשות בהן שימוש ללא אישור מפורש ממני. כנ"ל גם לגבי התכנים הכתובים בבלוג הזה.


קריאה מהנה!

3 תגובות

  1. בהצלחה!

    ברור לי שאנשים רבים יכולים להעזר בנסיון שלך.

    השבמחק
  2. אחד מהבלוגים האהובים עליי :-)

    השבמחק

הוסף רשומת תגובה